top of page
Časté otázky a odpovede 

 

☑️Môžem prísť aj bez partnera? Áno, môžeš. 

 

☑️Musíme sa striedať medzi ostatnými na kurze?

Nemusíte, ale odporúčame, progres je rýchlejší.

 

☑️Keď nemôžem prísť na celý kurz, môžem si platiť individuálny vstup? Áno, je to možné., ak je kurz v danom mesiaci otvorený. V každom prípade je dobré sa registrovať čo najskôr a nechať poznámku o individuálnom vstupe.

☑️
Čo znamená otvorený kurz? Je to kurz, kde sa nazbieral dostatočný počet záujemcov o daný kurz. Aktuálne info je vždy na našom facebookovom profile.

 

☑️ Treba sa registrovať? Áno, ty budeš vedieť či sa kurz otvára a my že s tebou môžme počítať. Budeš informovaný o všetkom čo sa deje.

 

☑️ Ako sa registrovať? Na našej stránke www.beijaflorlounge.sk v časti registrácia a kurzy. Nájdi si svoj kurz podľa dňa kedy prebieha alebo v časti “Kurzy pre začiatočníkov” či "Špeciálne kurzy a workshopy"

 

☑️ Ak chcem chodiť na viac kurzov, môžem mať zľavu? Určite, v tom prípade odporúčame pozrieť na stránke časť VIP zľava, kde nájdeš rôzne passy. https://www.beijaflorlounge.sk/plans-pricing

 

☑️ Čo znamená L1, L2 a L3? L je skratka “level” čiže úroveň. Čím vyššie číslo, tým vyššia úroveň tancovania.

☑️ V čom mám prísť oblečený? Hlavne pohodlne a čisto. Nič neodradí viac ako nepríjemný zápach.
Preto nezabudni použiť nejaký deodorant, či parfém a čisté suché tričko nie je nikdy na škodu ;)

 

☑️ Čo si mám obuť? Opäť niečo pohodné, nemusia byť hneď tanečné topanky, ale neodporúčame topánky s protišmykovou podrážkou.

☑️ Môžem si prinieť vlastné pitie? Všetky tanečné kurzy prebiehajú v našej kaviarni, kde Vás rád obslúži náš personál. Preto budeme radi, ak náš priestor podporíte aj týmto spôsobom. ĎAKUJEME.

qandA
bottom of page